[Rozmiar: 7005 bajtów]

ZADROGA 1                                                                       KALETA 3

KWAŚNIK 1                                                                     SZADYKO 3

NIENAJADŁO 2

Drużyna Oldbojów wreszcie wygrała i to w pięknym stylu.Drużyna Szymocina była zaskoczona grą przeciwników. Początek meczu był wręcz wymarzony dla Oldbojów. Po 5 minutach na tablicy był wynik 2 : 0. Zawodnicy Błękitnych próbowali oddawać strzały z dalszej odległości, ale były one bardzo niecelne. Natomiast Oldboje grali długo piłką i po koronkowych akcjach strzelali kolejne gole. Do przerwy 5:0. Druga połowa nie zmieniła obrazu gry. Oldoboje strzelali kolejne bramki i na 8 minut przed końcem wynik brzmaił 9:0. Końcówka meczu nalażała do Błękitnych. Strzelili dwie bramki. Zasłużone i pewne zwycięstwo Oldbojów zostało nagrodzone przez publiczność brawami.

Robacki 3                                                                         Lechwar 1

Kościucha 3

Smereczniak 1

Wielgus 1

Mecz bez historii. Sparta była zdecydowanie lepsza i odniosła zasłużone zwycięstwo. Dzięki ambitnej grze Krzydłowic wynik tylko 8:1.

Herzyk 2                                                                      Jabłoński 2

Myśliński 2                                                                  Sobczyk 1

Piotrkowicz  1

Zacięty i wyrównany mecz. Retków mimo prowadzenia 3:2 przegrał ostatecznie.

GRUPA B

KWIELICE  10 -- 3 CZARNI ŚWININO
JUNIORZY 1 -- 6 SPARTA I
KLAYNY 0 -- 4 SPOT

LIKUS 1                                                                    CZERWONY     4

HOLCMAN  P. 1

MAJDAŃSKI    1

Zasłużone zwycięstwo Sparty. Okazali się prawdziwymi nauczycielami dla młodszych kolegów. Wynik końcowy mógł byc inny gdyby młodsi Spartanie zachowali zimna krew w sytuacjach pod bramkowych. Do przerwy wynik brzmiał 0:2. Sparta stworzyła dwie groźne sytuacje i zdobyła z nich dwie bramki. Natomiast Juniorzy razili nieskutecznością. Bramka była jak zaczarowana. W drugiej połowie obraz gry był podobny, ataki Juniorów i zabójcze kontry Sparty. Honorowego gola zdobył Paweł Likus wykorzystując błąd Sparty. Gratulacje dla Sparty za lekcje udzieloną młodszym kolegom.

[Rozmiar: 25835 bajtów]

[Rozmiar: 26121 bajtów]

LEŚNIEWSKI G. 2

OLSZAK 1

LEŚNIEWSKI D. 1

Mecz  wyrównany i tylko lepsza skuteczność Spotu sprawiła, że wynik końcowy był dla nich korzystny.

KAMIŃSKI Z. 2                                                                 ADAMSKI 2

KASPRZAK P. 2                                                                 PROKOP M. 1