Ławniczak,Kwaśnik M, Zadroga,  [Rozmiar: 155 bajtów] ,  Kucharski, Kwaśnik A,

Wójcik  Słowik , Krysiak, Jabłonski  [Rozmiar: 155 bajtów] , Kubik ,Sobczyk , Humski

[Rozmiar: 7005 bajtów]

ZADROGA 2                                                                 KRYSIAK 1

KWAŚNIK.A 3                                                           SOBCZYK 2

MAZUR 1

Mecz wyrównany. Błękitni pokonali rywali dzięki lepszej skuteczności w końcówce. W całym meczu Błękitni mieli więcej okazji, ale nie potrafili ich wykorzystać. Natomiast Retków wykorzystał swoje okazje i mógł nawet przy większym szczęściu wygrać. Mecz z typu wielkiej walki o punkty.

SPARTA II 8 -- 1 SPARTANIE

Skład SPARTA II:

Kaśków,Kościucha ,Suchocki ,Smereczniak  [Rozmiar: 155 bajtów] ,Wielgus,Robacki

Skład SPARTANIE :

Herzyk , Pręda. B , Pręda. J ,Walas ,Piotrkowicz ,Myślinski Bagiński ,Gierlak

KOŚCIUCHA 3                                                            BAGIŃSKI 1

SMERECZNIAK 2

ROBACKI 3

Mecz do jednej bramki. Przewaga Sparty zdecydowana. Początek wyrównany. Sparta pomimo kilku okazji nie potrafiła strzelić bramki. W 11 minucie bramkę zdobył W. Bagiński. I pachniało niespodzianką. Ale bramka tylko zmobilizowała Spartę do skuteczniejszej gry. Do przerwy zdobyła 3 bramki i ustawiła cały mecz. W drugiej połowie mecz był jednostronny. Sparta posiadała zdecydowaną przewagę, którą udokumentowała 5 bramkami. Spartanie odpowiadali tylko nielicznymi kontratakami.

Skład OLDBOJE:

Kaleta, Bobkiewicz T, Nienajadło,Chomik, Mosoń, Bagiński, Szadyko,Mierzwiak

Skład KRZYDŁOWICE:

Humski, Polak, Mazurkiewicz, Chmurak .B, Stępień, Lechwar, Chmurak .D

BOBKIEWICZ 1

NIENAJADŁO 1

Mecz można nazwać "Zaczarowana poprzeczka". Oldboje na początku  meczu zdobyli gola i kontrolowali mecz. W pierwszej połowie goli powinni zdobyć Z. Kaleta i B. Nienajadło. W drugiej połowie trwała wymiana ciosów. Młodzi zawodnicy Krzydłowic chcieli za wszelka cenę zdobyć bramkę. Ale na ich drodze stała "zaczarowana poprzeczka", w którą strzelili 4 krotnie. W odpowiedzi oldboje po wzorowej akcji zdobyli gola. Od tego momentu kontrolowali mecz. Zasłużona wygrana.

GRUPA B

KLAYNY 6 -- 2 CZARNI ŚWININO
SPARTA I 11 -- 4 KWIELICE
JUNIORZY  8 -- 4 SPOT

Skład KLAYNY:

Kustosz, Nienajadło Ł, Nienajadło G, Perner [Rozmiar: 155 bajtów] , Laszczowski, Jakubowski, Skowronek

Skład CZARNI ŚWININO:

Prokop M [Rozmiar: 155 bajtów] , Prokop G, Duda [Rozmiar: 155 bajtów] ,Krzyszczak, Lada, Adamski, Ruta Maciej, Ruta Marcin

PERNER 3                                                               KRZYSZCZAK 1

NIENAJDŁO Ł 2                                                    ADAMSKI 1

LASZCZOWSKI 1

Mecz dwóch najsłabszych drużyn zakończył się zwycięstwem Klaynów.

BOBKIEWICZ G 1

Mecz do jedenj bramki. Chociaż do przerwy był wynik 2:1 dla Sparty. Ale druga połowa miała jednostronny pojedynek.

Skład JUNIORZY:

Szafarz, Holcman M, Holcman A, Bieleń T, Bobkiewicz M, Bilski D, Słocki, Likus

Skład SPOT:

Krawczuk, Leśniewski G, Leśniewski D, Leśniewski J, Bańka, Gurdziel, Olszak, Koprowski, Skalecki

BIELEŃ 5                                                             LEŚNIEWSKI G 3

HOLCMAN .M 1                                                 GURDZIEL 1

HOLCMAN A 1

BOBKIEWICZ M. 1

Mecz bardzo wyrównany do 30 minuty. Prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie. Od wyniku 4:3 dla Spotu drużyną lepszą i bardziej dojrzalszą okazali się młodzi zawodnicy Sparty. Strzelili kolejno 5 bramek i wygrali zasłużenie. Juniorzy awansowali do pierwszej  ligi. Przed nimi mecz z Klaynani.

[Rozmiar: 25835 bajtów]

[Rozmiar: 26121 bajtów]

KLAYNY 0 -- 4 SPOT

LEŚNIEWSKI G. 2

OLSZAK 1

LEŚNIEWSKI D. 1

Mecz  wyrównany i tylko lepsza skuteczność Spotu sprawiła, że wynik końcowy był dla nich korzystny.