"Dragon" Jaczów "Sparta" Przedmoście  1 - 5

Dragon: Gąszczyk, Różański, Przyboś, Żydaczewski, Książkiewicz Ł, Książkiewicz R., Bobkiewicz Tomasz, Komsa, Michalski, Makra, Wożniak, Matus

Sparta:Pinkowski, Wiertelak, Kanalec, Pinikowski  Przybylski D., Przybylski I, Nowak, Ciarach, Kokosionek, Gierczak

"Iskra" Droglowice "Mieszko" Ruszowice  5 - 4
Komperda 2, Franas 1, Wolski 1, Golba 1 Waniukiewicz 1,Jurołajć 1,Wernik 1, Bukała 1

Iskra: Pietrzak, Dobrakowski, Przybylski, Franas, Komperda, Machaj, Hutyra, Wolski D., Golba,(CZ.K)

Mieszko:Antkowiak, Wernik, Nogacki, Foryś, Jarecki (CZ.K), Gumienny (, Koniecki, Błażejewski, Waniukiewicz, Jurołajć, Obrębski( Ż.K), Bukała, Szeląg, Rapała,

[Rozmiar: 25073 bajtów]

[Rozmiar: 62079 bajtów]

Z początku mecz bardzo wyrównany. Dobry poziom sportwy prezentowali zawodnicy obydwu zespołów. Jednak optyczną przewagę mieli zawodnicy Iskry Droglowice. Wynik do przerwy tego nie odzwierciedlał a raczej przeciwnie 2:1 prowadził Mieszko. Wynik do końca był sprawą otwartą. Ostateczny wynik 5:4 dla Droglowic.

Chmurak B. 1, Stępień M. 1, Korneluk 1, Polak 1, Skowronek 1

Spartanie: Drankiewicz, Pręda J, , Gierlak (Ż.K), Sołonynko, Walas (Ż.K+Ż.K=CZ.K)

Krzydłowice:Stępień, Humski, Chmurak B., Lechwar, Polak, Korneluk,

Mecz rozpoczął się od ataków Spartan i groźnych kontr Krzydłowic. Spartanie w dogodnych sytuacjach nie potrafili strzelić bramki Humskiemu. Jednak po rzucie z autu fatalny błąd popełnił wcześniej wspomniany Humski i było 1:0 dla Spartan. Po stracie bramki zawodnicy Krzydłowic ruszyli do ataku. Spartanie wyraźnie osłabli, tylko bronili swojej bramki. Krzydłowice dobrze atakowały i wkońcu doprowadzili do remisu. Po kilku akcjach Spartan z kontrą wyszli wyraźnie zawodnicy Krzydłowic i po akcji sam na sam z bramkarzem bramkę strzelił Chmurak na 4 minuty przed końcem pierwszej połowy. Do końca tej połowy wynik nie uległ zmianie choć były na to okazje po jednej jak i po drugiej stronie. W drugiej połowie lekką przewagę mieli zawodnicy z Krzydłowic i to oni wygrali mecz 5:3. Zasłużone zwycięstwo Krzydłowic. Spartanie przegrali pierwszy mecz w tym sezonie.

Sparta Juniorzy I:Holcman M., Bilski D, Fercho, Chruściel, Duda M.,

Mecz bardzo wyrównany do 10 minuty. Później Juniorzy grali lepiej i strzelili kilka. Dużo niewykorzystanych sytuacji Juniorów. Gdyby Juniorzy strzelili wszystko byłby o wiele wyższy wynik. A tak wynik końcowy 5:1 dla Juniorów i pierwsza ich wygrana a 2 przegrana Błękitnych Szymocin. [Rozmiar: 27766 bajtów]

Inqbator:Smolka, Mosoń, Gola Ł, Gola M, Jachowicz, Szafarz, Likus,

LZS Retków II:Bukała, Józwiak, Lewicki, Maćkowski, Fryczka, Zegar, Szymczak, Humski

Mecz drużyn, które w pierwszej kolejce zainkasowały 3 punkty, a dokładniej lidera i v-ce. Mecz dość wyrównany . Wynik zmieniał się co chwile. Ostateczny wynik remis 5:5. [Rozmiar: 63313 bajtów]

Ekipa          Juniorzy II  4 - 5
                               Bramki:
Nienajadło Ł 1, Nienajadło G 1, Karcz 1, Wojciechowski 1 Karcz 2, Kubiak 2, Drankiewicz 1

Ekipa:Perner Piotr, Nienajdło Ł, Nienajdło G, Skowronek, Wojciechowski,Laszczowski, Karcz Adrian(Ż.K+Ż.K=CZ.K), Bilski R

Sparta Juniorzy II:Kaleta , Karcz Arek, Kubiak, Drankiewicz (Kpt), Czuba, Kubik(Br),Bartosik, Wróblewski

Najbardziej zacięty i emocjonujący mecz tej edycji. Mecz drużyn, które w pierwszej kolejce przegrały swoje mecze. Przed meczem faworytem była Ekipa.Początkowo wynik przemwiał za Ekipą, ale gra za Juniorami, którzy raz po raz stwarzali sytuacje. ale skuteczność była bardzo słaba. Na prowadzenie wyszli zawodicy Ekipy 2:0. Jednak szybko bramkę kontaktową zaliczył Karcz. Wynik do przerwy 2:1 dla Ekipy. W początkowych minutach bramkę zaliczył Karcz Adrian i było 3:1 dla Ekipy. Dalej Juniorzy grali lepiej i stwarzali sytuacje. W pewnym momencie było 4:2 dla Ekipy i w tedy wszystko się zaczęłą. Żółta kartka dla Karcza i od razu kolejna żółta za obrażliwe słowa i Ekipa do końca gra w czterech na 4:32  przed końcem meczu. Ten moment jak by napędził Juniorów. Grali ładnie i co najważniejsze skutecznie.Strzelili dwie bramki i na 1 minute przed końcem było 4:4. Juniorzy atakowali i wreszczie na 10 sekund strzelili upragnioną bramkę. Kibice szaleli. Juniorzy wygrali i odniesli 1 zwycięstwo w tym sezonie. I co najważniejsze zasłużone zwycięstwo.

Czarni Świnino           Spot  1 - 16