Skład - Krzydłowice:Lechwar, Mazurkiewicz, Stępień, Polak Ż.K, Chmurak, Skowronek.

Skład - Błękitni:Kwaśnik Marek, Kucharski, Kwaśnik Andrzej, Ławniczak, Zadroga Ż.K, Mazur, Bilski Piotr, Bilski Mariusz.

[Rozmiar: 7005 bajtów]

Polak 1                                                                            Kucharski 1

Skowronek 2                                                               Kwaśnik Andrzej 2

Zadroga 2

Mecz wyrównany bardzo zacięty. Po dłuższej przerwie świątecznej zawodnicy nie zapomnieli jak gra się w piłkę. Wynik do końca zostawał otwarty i mógł zakończyć się remisem. Dłuższa ławka rezerwowych Błękitnych i większa ilość zmian pozwoliła odnieść im zasłużone zwycięstwo. Dzięki zwycięstwu Błękitni zagrają w pierwszej lidze , a Krzydłowice w drugiej.

Skład - Oldboje:Mierzwiak, Bobkiewicz Ż.K, Homik, Szadyko, Kaleta, Nienajadło, Bagiński K, Mosoń, Giera

Skład - Spartanie:Pręda J, Herzyk, Gierlak, Walas, Gierczak, Drankiewicz

Mosoń 1                                                                           Herzyk 2

Gierczak 2

Gierlak 1

Drankiewicz 1

Mecz o dwóch obliczach. Pierwsza połowa dla Oldbojów. Mądra gra w defensywie i szybkie kontry. Jedna z nich zakończyła się bramką. Druga połowa to zdecydowana przewaga Spartan, którzy strzelili sześć bramek. Młodość wzięła górę nad doświadczeniem. Zwycięstwo zapewniło Spartanom awans do pierwszej ligi. Oldboje zagrają w drugiej lidze.

[Rozmiar: 27030 bajtów]

Skład - Sparta II:Kaśków, Wielgus, Kościucha, Suchocki, Smereczniak, Robacki

Skład - Retków:Kubik, Sobczyk, Bukała, Wójcik, Krysiak, Janiszewski, Humski

Wielgus 1                                                                            Wójcik 1

Kościucha 1                                                                      Krysiak 2

Suchocki 1

Smereczniak 2

Robacki 6

Mecz, który zapowiadał się jako pojedynek "do jedenej bramki" na początku meczu wcale ak nie wyglądał. Zespół Retkowa  przeciwstawił wolę walki i wynik oscylował wokół remisu. Do przerwy wynik brzmiał 5:3. Druga połowa to zdecydowana przewaga Sparty, która strzeliła sześć bramek i zdecydowanie wygrała mecz. Sparta zagra w pierwszej lidze, a Retków w drugiej.

[Rozmiar: 23949 bajtów]

GRUPA B

SPARTA I  26 -- 4 CZARNI
KWIELICE  5 --1 SPOT
KLAYNY  3 -- 2 JUNIORZY

Skład - Juniorzy: Bilski , Bobkiewicz M Ż.K, Bieleń, Białek, Holcman M, Słocki, Likus, Holcman A

Skład - Klayny:Ruta Ż.K,Jakubowski, Nienajadło G, Nienajadło Ł, Laszczowski,Perner, Kustosz,

Ruta 1                                                                           Bobkiewicz 1

Laszczowski 1                                                                 Bieleń 1

Kustosz 1

Mecz bardzo wyrównany i zasłużona wygrana Klaynów. W pierwszej połowie trwała wymiana "ciosów". Jedyną bramkę strzelił dla Juniorów T. Bieleń. Druga połowa to zdecydowana przewaga Juniorów. Gdy po drugiej bramce M. Bobkiewicza Juniorzy prowadzili 2:0 wydawało się, że jest już po meczu. Jednak Klayny grali mądrze w obronie i wyprowadzali szybkie kontry, które przyniosły im trzy kolejne bramki. Juniorzy natomiast nie potrafili strzelić bramki w dogodnych sytuacjach. Juniorzy zagrają w pierwszej lidze, a Klayny w drugiej.

[Rozmiar: 21137 bajtów]

[Rozmiar: 19674 bajtów]

Skład - Sparta I: Czerwony P, Holcman P, Holcman Z, Czerwony K, Bobkiewicz, Batóg K.

Skład - Czarni:Duda, Prokop M , Prokop G, Krzyszczak , Lada, Adamski

Czerwony 18                                                                              Duda 1

Holcman P. 5                                                                       Krzyszczak 3

Bobkiewicz G. 3

Mecz ten można nazwać jako pojedynek   Przemka Czerwonego z drużyną Czarni Świnino.

SPOT  5 -- 1 KWIELICE

Skład - Kwielice:Kasprzak, Głowacki, Krakowiak, Piątkowski, Giwerski, Franczak, Gil, Kamiński Z

Skład - Spot:Leśniewski G CZ.K (Ż.K+Ż.K), Leśniewski J., Leśniewski D.,Krawczuk, Gurdziel, Olszak, Bańka

Leśniewski .G. 4                                                       Kamiński .Z. 1

Leśniewski D 1

Derby Kwielic.A w derbach zawsze są wielkie emocje i dużo walki. Bardzo ważny mecz dla obu drużyn, gdyż przegrany będzie musiał grać w drugiej lidze. Przewaga Spotu w tym meczu była bardzo widoczna. Niestety zabrakło walki, ale emocje były bo czerwoną kartkę otrzymał G. Leśniewski. Jednak nie przeszkodziło to Spotowi w osiągnięciu zwycięstwa.

[Rozmiar: 26615 bajtów]

[Rozmiar: 21141 bajtów]