Wyniki I kolejki spotkań II ligi - 14.01.2007

Skład Oldboje:Giera Ż.K , Nienajadło B. Ż.K, Mosoń, Bobkiewicz, Kaleta

Skład Kwielice: Kasprzak M, Franczak , Kamiński Z, Piątkowski A,Kasprzak P.( Ż.K+Ż.K)=CZ.K, Gil , Krakowiak, Derlat, Głowacki

BRAMKI

Oldboje:Nienajadło B. 4, Kaleta 1

Kwielice:Piątkowski 4, Kaminski Z 1,  Krakowiak 1,  Derlat 1

[Rozmiar: 25711 bajtów]

Mecz wyrównany z dużą ilością fauli. Wynik do końca spotkania pozostawał sprawą otwartą. Po 10 minutach Oldboje prowadzili 3:0 i wydawało się, że grając tylko w pięciu są w stanie odnieść zwycięstwo. Do przerwy jednaj wynik brzmiał już tylko 3:2. Początek drugiej połowy to znowu lekka  przewaga Oldbojów. Później do głosu doszli zawodnicy z Kwielic. I dzięki skutecznym kontratakom strzelili kolejne bramki i zasłużenie wygrali mecz 7:5.

RETKÓW                   9 --  3          CZARNI ŚWININO

Skład Retków: Słowik, Sobczyk, Maćkowski, Janiszewski, Bukała Ż.K, Krysiak P, Kubik, Wójcik, Humski, Popowicz.

Skład Czarni:Duda, Prokop M, Prokop G, Adamski, Krzyszczak

BRAMKI

Retków:Sobczyk 4 , Wójcik 3, Kubik  2

Czarni:Adamski 2, Krzyszczak  1

[Rozmiar: 25990 bajtów]

Mecz w pierwszej połowie wyrównany wynik brzmiał 2:1 dla Retkowa. Druga połowa to mecz na jedną bramkę i zdecydowane zwycięstwo drużyny z Retkowa. Pod koniec meczu zawodnicy ze Świnina zmniejszyli straty i strzelili dwie bramki.

Skład Klayny:Perner, Jakubowski, Nienajadło G, Nienajdło Ł, Kustosz, Laszczowski,

Skład Krzydłowice:Lechwar, Mazurkiewicz, Polak, Chmurak D , Chmurak B, Stępień R

BRAMKI

Klayny:Perner 2

Krzydłowice:   Lechwar 1, Chmurak B. 1

[Rozmiar: 46946 bajtów]

Mecz prowadzony w bardzo wolnym tempie. W pierwszej połowie można odnotować tylko dwie sytuacje, które zakończycły się bramkami. W 10 minucie prowadzenie dla Krzydłowic uzyskał Lechwar. 5 minut później wyrównał Perner. Po I połowie nic nie uległo zmianie, każda drużyna strzeliła jeszcze po 1 bramce. Wynik końcowy 2:2.

I LIGA

Wyniki I kolejki spotkań I ligi - 14.01.2007
BŁĘKITNI    5 -- 7 SPARTA I
JUNIORZY  2 -- 12 SPARTA II
SPOT  3 -- 12 SPARTANIE

BŁĘKITNI  5 -- 7  SPARTA I

Skład Błękitni:Kwaśnik M, Kwaśnik A, Bilski M,  Bilski P, Kucharski Ż.K , Ucinek

Skład Sparta I:Holcman P, Holcman Z CZ.K., Czerwony P., Czerwony K., Batóg, Majdański, Przewocki Ż.K

BRAMKI

Błękitni:Kwaśnik A. 4, Kwaśnik M. 1

Sparta I:Czerwony P. 3, Holcman P. 1 , Przewocki  3

Do przerwy była  niespodzianka. Jeden z faworytów (Sparta I) do wygrania ligi przegrywał z Błękitnymi. Błękitni bardzo dobrze i z wielkim szczęściem bronili swojej bramki i wyprowadzali zabójcze kontry. W drugiej połowie Sparta przyśpieszyła i wyszła na prowadzenie 6:2. Wydawało się, że jest już po meczu. Na 5 minut przed końcem za polem karnym piłkę rękoma zagrał bramkarz Sparty. Został ukarany czerwoną kartką. Sparta musiała grać w osłabieniu. Błękitni strzelili dwie kolejne bramki i wynik brzmiał 6:4. Jednak Sparta strzeliła bramkę siódmą i dało to jej komfort gry. Na minutę przed końcem Błękitni strzelili 5 bramkę. I tak zakończył się emocjonujący mecz.

[Rozmiar: 23161 bajtów]

JUNIORZY  2 -- 12  SPARTA II

Skład Juniorzy:Holcman M, Holcman A, Bieleń T, Mika, Likus, Słocki, Gierlak D, Bilski ,Szafarz

Skład Sparta II:Robacki, Smereczniak, Kościucha, Wielgus, Suchocki

BRAMKI

Juniorzy: Bieleń T 1, Holcman A 1

Sparta II: Robacki 2, Kościucha 5, Smereczniak 3, Wielgus 2

Mecz bez historii. Wyraźna i zdecydowana przewaga seniorów nad juniorami. Kolejny mecz juniorów z seniorami kończy się wysoką porażką.

[Rozmiar: 26090 bajtów]

SPOT   3 -- 12 SPARTANIE

Skład Spot:Leśniewski G , Leśniewski D, Krawczuk, Olszak, Koprowski, Leśniewski J., Bańka

Skład Spartanie:Herzyk, Piotrkowicz, Pręda J, Pręda B, Bagiński, Gierczak ,Gierlak P, Walas.

BRAMKI

Spot:Leśniewski G 2, Leśniewski J 1

Spartanie:Herzyk 4 , Bagiński 3, Gierlak 1 , Walas 2, Piotrkowicz 2

Przed meczem wydawało się, że będzie to wyrównany pojedynek. Przewaga Spartan była jednak zdecydowana co udowodnili strzeleniem 12 bramek. Spot mimo chęci i ambicji nie był w stanie nic zrobić.