Bochanysz 1, Różański 2

Sparta Grębocice:Mierzwiak, Tadajewski P, D. RobackiCZ.K. Holcman, Herzyk, M. Smereczniak, B. Pręda, Kościucha

Dragon :Przyboś, Bobkiewicz, Książkiewicz Ł., Tomski, Bochanysz, Mak

Żydaczewski, Gaca, Michalski, Różański, Książkiewicz R.,

Przebieg meczu był bardzo dziwny. Po 5 minutach Sparta prowadziła 2:0 i wydawało się, że kontroluje mecz. Tym bardziej, że po 10 minutach było już 3:0. I wtedy do głosu doszli zawodnicy Dragona. W ciągu minuty strzelili 2 bramki i zaczęli stwarzać kolejne sytuacje pod bramką Sparty. Na minutę przed końcem pierwszej połowy drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Robacki. Pierwsze 4 minuty drugiej połowy Dragon grał w przewadze jednego zawodnika. I udało się doprowadzić do wyrównania. W dalszej części gra się wyrównała. Pod koniec meczu Sparta strzeliła kolejne bramki i wygrała zasłużenie mecz.

Iskra Droglowice

Zawisza Serby

2 - 8

Bramki:

Wolski 1, Hofman 1

Kasprzak 2, Mackiewicz 2, Kuraczycki 2, Domagała 1, Duda 1

Iskra: Wolski, Golba, Przybylski Ł., Komperda, Dobrakowski, Mucha, Franas, Hutyra, Matuszyk, Nowak, Hofman

Zawisza:Urbańczyk, Mackiewicz, Jaskólski, Kasprzak, Duda, Kuraczycki, Domagała, Łakomski, Więdłocha

Mecz dobrze otworzył się dla Iskry. Bramkę zdobył Wolski. Jednak później do głosu doszedł Zawisza i to on przez cały mecz prowadził grę. Wynik jak najbardziej zasłużony i poparty duża ilością zdobytych (8) przez Zawiszę.

Mieszko Ruszowice

Sparta Przedmoście

1 - 5

Bramki:

Koniecki 1,

Kawalec 2, Przybylski I. 1, Gierczyk 1, Przybylski D 1

Mieszko Ruszowice: Waniukiewicz, Janik,Forys, Błażejewski, Jarecki CZK, Gumienny A, Koniecki, Antkowiak, Sikorski, Gumienny W,

Sparta: Przybylski I., Gierczak, Kawalec, Wdowczyk, Wiertelak

Przybylski D.,

Drużyna Sparty Przedmoście wystąpiła w tym meczu w składzie 6 osobowym. W pierwszej połowie strzelili 3 bramki i cały czas kontrolowali mecz. Zawodnicy Mieszka próbowali indywidualnymi akcjami zdobyć bramkę. Na początku drugiej połowy bramkę zdobył Koniecki. Za chwilę wynik na 4:1 podwyższyli zawodnicy Sparty. Później nic się nie działo na 4 minuty przed końcem meczu Sparta wykorzystała rzut karny za obronę strzału rękoma przez Jareckiego.

Skowronek

Mecz ostatniej szansy dla Błękitnych. W trzech poprzednich meczach Błękitni nie wygrali. Przez 14 minut nic wielkiego nie działo się na boisku. Wtedy do bramki Błękitnych strzelił Lechwar i było 1:0. Za chwilę wynik na tablicy brzmiał 2:0. Minutę później bramkę kontaktową zdobył Kwaśnik K. Na 25 sekund przed końcem pierwszej połowy bramkę wyrównującą zdobył Zadroga. Ten sam zawodnik na sekundę przed końcem I połowy zdobył prowadzenie dla Błękitnych.

Spartanie

LZS Retków I

8 - 4

Bramki:

Zienkiewicz 2, Ilkowski 1, Olszewski 1

Pręda T, Pręda B, Robacki, Walas 3, Frankiewicz K 1, Gierlak 1

Spartanie:Pręda J., Pręda B., Robacki ŻK, Walas, Gierlak,Piotrkowicz, Sołonynko, Pręda T., Drankiewicz K.

Retków :Ilkowski ŻK, Zienkiewicz, Wójcik , Kubik,Knieć, Palczak, Olszewski, Matras,

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia Spartan, którzy w drugiej minucie objęli prowadzenie. W 10 minucie prowadzili 2:0 i wydawało się, że mecz jest przez nich kontrolowany. Na 4 minuty przed końcem pierwszej połowy Retków strzelił bramkę kontaktową. Na początku drugiej połowy wynik podwyższył dla Spartan Pręda T. . Jednak za chwilę znów bramkę kontaktową zdobyli zawodnicy Rekowa. Później kontrolę nad meczem przejęli Spartanie i ze spokojem strzelali kolejne bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:4.

Juniorzy I        6 - 7                  Oldboje

Smereczniak 4, Bieleń 1, Holcman 1Sobczyk 3,Nienajadło 1,Krysiak 1, Bieleń 2

Sparta Juniorzy I:Duda, Fercho, Smereczniak, Holcman P., Holcman P.,Bobkiewicz M. Bieleń., Bilski, Chruściel

Oldboje: Mierzwiak, Bobkiewicz, Homik, Bieleń K., Sobczyk, Kmin, Mosoń,Krysiak, Marszał, Kaleta

Mecz bardzo wyrównany. Pierwsza fantastyczna połowa Oldbojów, którzy wygrywali 7:2 Druga festiwal strzelecki Juniorów, którzy strzelili 4 bramki w ciągu 2 minut. Wynik do końca był sprawą otwartą . Ostateczny wynik 6:7 dla Oldbojów.

Inqbator:Gola Ł, , Likus, Gola M., Jachowicz, Smolka, Szatkowski, Mosoń,

Ekipa:Perner Piotr, Nienajdło Ł, Nienajdło G, Skowronek, ,Laszczowski, Karcz Adrian, Bilski R, Kustosz

Ekipa była drużyną lepszą stworzyła wiele okazji , nie potrafiła jednak pokonać Szatkowskiego. Pod koniec 1 połowy Ekipa dwukrotnie pokonała bramkarza i po pierwszej połowie prowadzili 2:0. Druga połowa to mecz ze zdecydowaną przewagą Ekipy i niesamowitymi interwencjami Jacka Szatkowskiego.

Czarni Świnino

LZS Retków II

1 - 3

Bramki:

Lada K. 1

Bukała 1, Zegar 1, Lewicki 1

Czarni:Prokop G., Prokop M., Lada D., Adamski Ł., Perner P.

LZS Retków II:Bukała, Józwiak, Lewicki, Maćkowski, Fryczka, Zegar, Szymczak, Humski

Mecz bez emocji w pierwszej połowie. Także druga połowa nie przyniosła zmiany w stylu gry obydwu drużyn. Zawodnicy z Rekowa chcieli wygrać wysoko z Czarnymi jednak za mało się zaangażowali i wygrali tylko 3:1.

Spot

Sparta Juniorzy II

0 - 1

Bramki:

Karcz Arek 1

Spot: Leśniewski G, Leśniewski D, Leśniewski J, Koprowski, Piątkowski, Krawczuk, Duda , Gorzelańczyk

Sparta JuniorzyII:Kaleta Ż.K, Karcz Arek, Kubiak, Drankiewicz B, Czuba, Kubik (Br), Wróblewski, Czaja

Przed meczem było wiadomo, że większe szanse ma Spot. Drużyna z aspiracjami pierwszo ligowymi chciała wygrać ten mecz z młodymi Juniorami i zapewnić sobie praktycznie awans . Ale wiadomo nie należy lekceważyć przeciwnika. Juniorzy zapowiadali ,że łatwo nie sprzedają skóry i powalczą ze Spotem. I tak było. Od początku Juniorzy stwarzali sytuacje choć grali 3 zawodnikami w obronie. Dobrze włączający się obrońcy dogrywali do napastników, którzy albo nie doszli do piłki albo nie trafili w bramkę. I właśnie po jednej takiej akcji dośrodkowanie Kalety na bramkę zamienił Karcz. Widownia oszalała. Sensacja wisiała w powietrzu. Do przerwy wynik 1:0 dla Juniorów. Po przerwie Spot rzucił się do ataku ale pewnie grała obrona. Juniorzy raz po raz wychodzili przed kontrą. Było gorąco bo na 1:41 do końca Kaleta dostał żółtą kartę i do końca meczu Juniorzy grali w 4. Dowieźli wynik do końca i sensacja była faktem. Juniorzy wyszli na prowadzenie w tabeli. Brawa i gratulacje dla młodych chłopaków, którzy pokazali, że potrafią grać w piłkę.