Helwig 2, Czerwony 1, Robacki 1

Przybylski D 1, Pinkowski 1

Sparta Przedmoście:Przybylski I (Br), Wiertelak, Nowak, Kawalec, Gierczak Ż.K, Przybylski D, Pinkowski

Sparta Grębocice:Mierzwiak, Tadajewski P, Robacki. Holcman, Smereczniak, , Kościucha, Pręda T, Tadajewski P, Helwig, Winniczuk.

Mecz w pierwszej połowie bardzo wyrównany. Przedmoście po jednej z kontr prowadziło 1:0. Sparta Grębocice atakowała ale nie potrafiło tego udowodnić. Jednej w pewnej chwili a dokładnie 1:05 do końca połowy Sparta strzeliła bramkę i po 20 sekundach kolejną. Wynik do przerwy 2:1 dla Sparty Grębocice. Druga połowa to również wielka walka zespołów „A”klasowych. Po kilku minutach drugiej połowy Przedmoście strzeliło bramkę i było 2:2. Po kilku minutach kolejne bramki i było 3:3. Kolejną bramkę strzeliło Przedmoście i prowadziło 4:3. Jednak Sparta walczyła ambitnie. Zimną krew zachował grający trener Sparty Helwig i na 17 sekund doprowadziła do remisu. Wynik zasłużony 4-4.

Zawisza Serby

Mieszko Ruszowice

7 - 2

Bramki:

Kuraczycki 3, Lewandowski 1, Gabrysz 1, Mackiewicz 1, Grasza 1

Waniukiewicz 1, Lesiński 1

Zawisza:Urbańczyk, Kuraczycki, Duda G, Kasprzak K, Guzik, Lewandowski, Jaskólski, Gabrysz, Domagała, Mackiewicz, Grasza

Mieszko Ruszowice: Obrębki, Błażejewski Ł, Kozyrski, Bukała P, Gumienny A, Waniukiewicz, Sikorski, Gumienny W, Błażejewski A, Szeląg, Mordarski

Wygrała Zawisza, która była drużyną lepszą i skuteczniejszą. Wynik końcowy dla 7:2 Zawiszy Serby.

.Smereczniak 1

Krzydłowice:Lechwar, Humski , Chmurak, Stepień M,Stepień R.,Skowronek, Mazurkiewicz

Sparta Juniorzy I:Duda, Fercho, Smereczniak,., Holcman P.,Czerwony P. Bieleń., Bilski, Chruściel

Bardzo dziwny mecz. Juniorzy szybko osiągnęli przewagę pięciu bramek. I wydawało się, że kolejne bramki to kwestia czasu. Jednak ambitnie walczący zawodnicy Krzydłowic doprowadzili do stanu 5:4. Jednak Juniorzy podwyższyli wynik na 6:4 i wydawało się, że sytuacja jest opanowana. Jednak kolejne nie wykorzystane sytuacje przez Juniorów zemściły się i zawodnicy Krzydłowic znów przegrywali jedną bramką. Do końca meczu trwała zażarta walka. Krzydłowice chciały wyrównać , natomiast Juniorzy strzelić kolejną bramkę, aby pewnie wygrać.

Robacki 1, Sołonynko 1

Oldboje: Mierzwiak, Bobkiewicz, Bieleń K., Sobczyk Ż.K, Kmin, Mosoń,Krysiak, Nienajadło B.,

Spartanie:Pręda J., Robacki , Walas, Gierlak, Sołonynko, Pręda T., Herzyk

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia Spartan, którzy w drugiej minucie objęli prowadzenie. Za chwilę było już dwa do zera po strzale Prędy T.. Oldboje odpowiedzieli celnym strzałem Nienajadły. Jednak kolejna bramkę dołożył Pręda i Spartanie odskoczyli na dwie bramki. Jednak znów bramka Nienajadły zmniejszyła przewagę do jednej bramki. Od tego momentu Spartanie przejęli kontrolę nad meczem i spokojnie strzelali kolejne bramki.

Retków :Ilkowski, Zienkiewicz, Wójcik , Kubik Ż.K,, Olszewski, Józwiak

Błękitni:Słowik, ,Holcman A.,Kwaśnik M, Kwaśnik K. Ż.K,Zadroga, Kwaśnik A,Ucinek, Afaltowski , Ławniczak

Mecz bardzo wyrównany. Każda z drużyn strzeliła po 2 bramki. Po tym meczu wiadomo, że w barażu zagra drużyna Błękitnych Szymocin i Spot-u.