Skład Sparta I:Czerwony P., Czerwony K., Holcman P., Bobkiewicz G., Majdański, Przewocki, Szajnicki, Winniczuk

Skład Spartanie: Herzyk, Bagiński, Walas, Gierlak P., Piotrkowicz, Gierczak, Pręda T., Pręda J., Drankiewicz, Myśliński.

BRAMKI
Sparta I:Czerwony 1, Holcman 1, Przewocki 1, Szajnicki 2, Winniczuk 1.

Spartanie: Herzyk 4, Drankiewicz 1.

Mecz w końcówce bardzo zacięty. Sparta po raz drugi w pierwszej lidze przy pewnym prowadzeniu ( 5:2) doprowadza do nerwowowej końcówki.W końcówce Spartanie atakowali natomiast Sparta kontratakowała i mogła strzelić kolejne bramki. Wynik spotkania jednak jest sprawiedliwy.

[Rozmiar: 25278 bajtów]

Skład Sparta II:Smereczniak, Kaśków,  Robacki, Kościucha, Suchocki, Plewko.

Skład Spot: Leśniewski G. , Krawczuk, Leśniewski J., Leśniewski D., Olszak, Gurdziel, Bańka ŻK, Koprowski

BRAMKI

Sparta II:Smereczniak3 , Robacki 2, Kościucha 6, Suchocki 2, Plewko 3

Spot: Leśniewski G 2

Mecz o jednostronnym przebiegu. Już w pierwszej minucie Sparta II uzyskała prowadzenie. Na koniec pierwszej połowy wynik to 10:0. W drugiej połowie przewaga Sparty II wzrastała i osiągnęła wynik 15:0. Wtedy bramkę dla Spotu zdobył jej najlepszy strzelec G. Leśniewski. Dwie minuty później strzelił swoją drugą bramkę. Wynik końcowy ustalił na 16:2  Plewko.

[Rozmiar: 25789 bajtów]

Skład Juniorzy:Holcman A. , Szafarz, Holcman M., Słocki, Likus, Bilski

Skład Błękitni:Kwaśnik A. ,  Kwaśnik M., Kucharski, Ławniczak, Bilski M. Bilski P., Zadroga, Ucinek, Kraska, Mazur.

BRAMKI

Juniorzy:Holcman A. 3,

Błękitni:  Kwaśnik 3, Zadroga 1, Ucinek 2

Mecz bardzo zacięty. Juniorzy w mocno osłabionym składzie zagrali bardzo mądrze taktycznie i przez trzy czwarte meczu prowadzili. W końcowych minutach drużyna juniorów opadła z sił i straciła 4 bramki. Zasłużone choć "wymęczone" zwycięstwo.

Skład Kwielice:Franczak, Krakowiak, Piątkowski, Kasprzak M. , Kasprzak,

Skład Krzydłowice:Lechwar, Mazurkiewicz, Chmurak D., Stępień M., Polak, Stępień R., Chmurak B.
                                BRAMKI

Kwielice:Piątkowski 1, Franczak 1, Kasprzak P. 1

Krzydłowice:Chmurak D. 1, Stępień M. 1,  Lechwar 2

Mecz bez większych emocji w pierwszej połowie. Drużyna Kwielic wystąpiła w składzie 5 osobowym. Druga połowa była bardzo zacięta z dużą ilością sytuacji podbramkowych. Ostatecznie wygrała drużyna Krzydłowic wykorzystując więcej sytuacji podbramkowych.

CZARNI ŚWININO  5 -- 4 KLAYNY

Skład Czarni:Duda, Krzyszczak, Prokop M , Ż.K., Prokop G., Adamski Ż.K, Lada.

Skład Klayny:Perner, Nienajadło Ł., Nienajadło G., Ruta, Kustosz, Laszczowski

BRAMKI

Czarni:Duda 3, Krzyszczak 2

Klayny:Nienajadło Ł. 1, Laszczowski 1, Ruta 1, Kustosz 1

W pierwszej połowie Klayny miały przewagę w polu i więcej sytuacji podbramkowych. Wynik jednak był 3:2 dla Czarnych.  Druga połowa nie zmieniła obrazu meczu. Dalej przewagę w grze i w sytuacjach podbramkowych miała drużyna Klaynów, ale zawodziła skuteczność. Natomiast Czarni grali z kontry i wykorzystali swoje sytuacje. Ostatecznie wynik 5:4 dla Czarnych

[Rozmiar: 20549 bajtów]

OLDBOJE  6 -- 2 RETKÓW

Skład Oldboje:Kaleta, Mierzwiak, Nienajadło B Ż.K, Bobkiewicz T. , Mosoń, Karcz, Bagiński, Marszał Z., Giera

Skład Retków:Sobczyk, Bukała,Kubik Ż.K., Popowicz, Krysiak, Humski, Janiszewski, Wójcik

BRAMKI

Oldboje:Nienajadło B.4, Giera 1, Karcz 1

Retków:Kubik 1, Wójcik 1

Mecz z typu walki. Oldboje wzięli rewanż za porażkę w pierwszej rundzie i pokonali drużynę z Retkowa. Przewaga Oldbojów była wyraźna jednak nie potrafili oni zdobyć bramki. Dopiero w 10 minucie uzyskali prowadzenie, którego nie oddali do końca meczu. Wynik do przerwy to 3:1. W drugiej połowie obraza gry nie zmienił się i Oldboje zasłużenie pokonali Retków.