Skład Juniorzy:Holcman A., Szafarz, Holcman M., Likus, Białek, Bobkiewicz M, Bilski

Skład Sparta I: Czerwony P.,Holcman P, Bobkiewicz G, Dopierała M.,Winniczuk,Holcman Z.

BRAMKI
   Juniorzy:Białek 3,  Holcman M. 1, Bilski 1

Sparta I: Holcman P 3.  , Bobkiewicz G 2. , Czerwony P. 6, Dopierała 1

W piewszej połowie mecz jednostronny. Sparta I dała lekcje młodszym zawodnikom Sparty. Przeważali oni doświadczeniem i umiejętnościami. Juniorzy walczyli i chcieli grać ale nie dawali rady ze starszymi kolegami. Po pierwszej połowie wynik 6:0 dla Sparty. Drugą połowę Juniorzy zaczęli od mocn uderzenia bo już po 26 sekundach gry bramkę strzelił Białek. Po trzech minutach gry Juniorzy strzeli kolejną bramkę. Ale zaraz w odpowiedzi G. Bobkiewicz strzelił bramkę.Zaraz kolejną bramkę dołożył Czerwony i było 8:2 dla Sparty.Seniorzy strzelili kolejną bramkę , ale Juniorzy nie pozostali im dłużni i trafienie zaliczył M. Holcman. Kolejne trafienia Sparty i jedno Białka i było 12:4. Bramkę dla Juniorów strzelił Bilski i mecz zakończył się wynikiem 12:5. Pewne zwycięstwo Sparty I . Sparta wygrała 3 mecz z rzedu, a Juniorzy przegrali 3 mecz z rzędu.

Skład Spot: Leśniewski G.,Krawczuk, Leśniewski J., Leśniewski D., Koprowski, Gurdziel

Skład Błękitni:Kwaśnik A, Kwaśnik M,  Mazur, Filipowicz, Zadroga Ż.K, Bilski P, Kucharski, Bilski M, Ucinek, Ławniczak

BRAMKI

Spot:Leśniewski G. 2, Leśniewski D. 1

Błękitni: Zadroga 2, Kwaśnik M 1, Kwaśnik A 2, Filipowicz 1

.

Skład Spartanie:Herzyk, Piotrkowicz, Gierczak, Drankiewicz, Gierlak P, Bagiński W, Pręda J

Skład Sparta II:Smereczniak, Kaśków,  Robacki, Kościucha, Suchocki, Plewko, Wielgus

KRZYDŁOWICE  7 -- 3 CZARNI ŚWININO

Skład Kwielice:Franczak,  Piątkowski, Kasprzak M. , Kasprzak P, Ż.K, Kamiński, Gil, Głowacki

Skład Retków:Sobczyk, Wójcik Ż.K, Krysiak Ż.K, Maćkowski, Bukała, Kubik, Słowik
                                BRAMKI

Kwielice:Kamiński Z 2. Kasprzak P 2, Piątkowski 1, Franczak 1

Retków:Krysiak 3, Sobczyk 2

Mecz bardzo zacięty. Wynik do końca był niewiadomą. Drużyna Retkowa prowadziła 2:0 po dwóch bramkach Krysiaka. Następnie drużyna z Kwielic podkęciła tempo i doprowadziła do wyniku 3:4. Po dwóch bramkach Retków wyszedł na prowadzenie  5:4 ale nie zdołał wygrać tego spotkania. Po dwóch bramkach Kwielic ,Retków przegrywał 5:6. Drużynie z Retkowa zabrakło koncentracji i spokoju w końcówce meczu. Kwielice wygrały 6:5.

Skład Klayny:Perner, Nienajadło Ł., Nienajadło G., Kustosz, , Skowronek , Laszczowski, Ruta, Jakubowski Ż.K

Skład Oldboje:Kaleta, Mierzwiak, Nienajadło B  Bobkiewicz T. , Karcz, Bagiński K, Homik, Marszał Z. ,

BRAMKI

Klayny:Skowronek 1, Perner 1

Oldboje:Nienajadło B 3, Bobkiewicz T 1.

W pierwszej połowie Klayny postawiły wysoko poprzeczkę. Wyszli bojowo nastawieni i po pierwszej połowie prowadziły 1:0 po bramce Skowronka. Druga połowa to przewaga Oldbojów. Po dwóch bramkach Nenajadło B. Oldboje prowadzili 2:1. Kolejną strzelił bramkę dla Oldbojów strzelił Nienajadło i było 3:1. Po  jednej  z sytuacji, w której piłke ręką dotknął jeden z zawodników Oldbojów, Klayny dostały rzut karny. Na bramkę zamienił go pewnym strzałem po ziemi  Perner całkowicie myląc bramkarza Oldbojów  i było 2:3. Czwartą bramkę dla Oldboji strzelił Bobkiewicz T . Wynik końcowy  4:2 dla Oldbojów.Oldboje wygrali drugie spotkanie z rzędu.

KRZYDŁOWICE 7-- 3 CZARNI ŚWININO

Skład Krzydłowice:Chmurak B , Stępień M, Mazurkiewicz , Chmurak D, Polak, Stępień R

Skład Czarni:Duda, Krzyszczak, Lada,  Prokop M, Ż.K, Prokop G

BRAMKI

Krzydłowice:Chmurak B. 4, Stępień M 1, Polak 2,

Czarni: Duda 2, Krzyszczak 1,

Krzydłowice przeważały przez cały mecz. Czarni walczyli ale cały czas Krzydłowice prowadziły. Na minutę przed końcem meczu Krzydłowice prowadziły 5:3 po  4 bramkach  B.Chmuraka i jednej Polaka, dla Czarnych strzelali Duda dwie bramki i Krzyszczak 1. W 50 sekundzie meczu bramkę dla Krzydłowic strzelił Stępień, a przed samą syreną kropke nad "i" postawił Polak. Krzydłowice zasłużenie wygrały i zostały na pierwszym miejscu w tabeli wyprzedzając 1 punktem Oldbojów i Kwielice.