Wyniki IV kolejki spotkań I ligi - 11.02.2007

Skład Sparta I: Czerwony P.,Holcman P, Dopierała M.,Winniczuk,Holcman Z., Woszczyński, Majdański, Przewocki

Skład Sparta II:Smereczniak, Kaśków,  Robacki, Kościucha, Plewko, Wielgus,

BRAMKI
   Sparta II: Robacki 4, Smereczniak 1, Wielgus 1

Sparta I: Woszczyński 3., Czerwony 1 , Majdański 1 ,Dopierała 1, Winniczuk 1

"Walka o mistrzostwo" tak można nazwać ten mecz. Obie drużyny mają po 9 punktów w tabeli, ale Sparta II ma więcej bramek strzelonych. Wynik tego meczu zdecyduje, która drużyna wygra Ligę. Ten mecz zapowiadał się bardzo emocjonująco. Spodziewać się można było walki do ostatnich sekund, ładnych akcji i pięknych bramek. I tak było początek meczu to zdecydowana przewaga Sparty II. Wynik do przerwy 5:1. Druga połowa to atak Sparty I. Na 10 minut przed końcem doszło do niecodziennej sytuacji. Za zagranie ręką został podyktowany rzut karny, który P. Czerwony zamienił na bramkę. Za chwilę był przedłużony rzut karny za szósty  faul  i znowu bramka dla Sparty I. Na boisku dalej trwała walka o każdą piłkę. Na cztery minuty przed końcem wynik był jeszcze 6:4. Ale wtedy w ciągu minuty padły dwie bramki dla Sparty I. Sparta II rzuciła się do ataku chcąc strzelić bramkę , która rozstrzygnęłaby mistrzostwo ligi. Na 45 sekund przed końcem Sparta I strzeliła decydującą bramkę, a jej auterem był Woszczyński. Tym samym na kolejkę przed zakończeniem ligi znamy już mistrza III edycji Grębocickiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Skład Błękitni:Kwaśnik A, Kwaśnik M,  Mazur, Zadroga, Bilski P, Kucharski, Bilski M, Ucinek, Ławniczak

Skład Spartanie:Piotrkowicz , Gierczak , Gierlak P, Bagiński W, Pręda B, Pręda T, Walas Ż.K
                            BRAMKI

Błękitni: Kwaśnik A 3, Kucharski 2, Zadroga 1

Spartanie:Gierlak P. 2,

[Rozmiar: 25258 bajtów]

Mecz Błękitnych i Spartan miał zdecydować o tym, która drużyna zdobędzie trzecie miejsce. Mecz zaczął się od "mocnego uderzenia" Błękitnych bo już po 5 minutach prowadzili 2:0. Następnie podwyższyli wynik na 3:0. Jednak radość trwała chyba zbyt długo bo za chwilę stracili bramkę po strzale Gierlaka. Do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił. Po 10 minutach drugiej połowy wynik brzmiał 4:2 dla Błękitnych. Kolejną bramkę strzelił Kwaśnik A.. Trafienie dorzucił jeszcze Zadroga  i było 6:2 na 1 minutę do końca meczu. Spartanie atakowali ale Błękitni dobrze bronili. Dużo szczęścia w swoich interwencjach miał bramkarz Błękitnych, który można powiedzieć poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa..

Skład Juniorzy:Holcman M, Białek, Bilski, Szafarz, Likus, Bieleń T, Bobkiewicz M. Ż.K,

Skład Spot:Leśniewski G, Leśniewski D, Leśniewski J, Krawczuk, Olszak, Bańka,

BRAMKI

Juniorzy:Bilski 3 , Bieleń 1, Białek 1, Bobkiewicz 2, Holcman M. 1

Spot:Leśniewski G. 4, Leśniewski D. 3

Ważny mecz dla obydwu drużyn. Drużyna przegrywająca spada do drugiej ligi, a wygrawająca zagra baraż o utrzymanie z drugą drużyną z drugiej ligi. Juniorzy świetnie zaczęli mecz bo już po 5 minutach wygrywali 3:0. Po kolejnych 5 minutach było 5:0 po bramkach Bielenia i Bilskiego. Spot zaczął lepiej atakować co przyniosło im 2 bramki.Po pierwszej połowie wynik 5:3 dla Juniorów, czyżby było tak jak w meczu Sparty I ze Spartą II, że Sparta II prowadząc 5:0(tak jak Juniorzy) ostatecznie przegrała.  Spot zaczął od atomowego uderzenia i po kilku minutach drugiej połowy prowadził 6:5. Na 5:30 do końca meczu było 7:7.Minutę po uzyskaniu remisu przez Juniorów, pieknym rajdem popisał sie Bilski i Juniorzy wyszli na prowadzenie. Na 2:30 przed końcem żołtom kartkę bezmyślnie zarobił Bobkiewicz. Mecz bardzo zacięty, który zakończył się 8:7 dla Juniorów.

Czarni:Adamski 1, Krzyszczak 2

Mecz bez wielkiiej historii. Chociaż na 5 minut przed końcem meczu wynik był tylko 5:3 dla Kwielic. Końcówka w wykonaniu Czarnych była katastrofalna i dla tego wynik końcowy 11:3.

[Rozmiar: 24850 bajtów]

Skład Oldboje:Kaleta, Mierzwiak, Nienajadło B  Bobkiewicz T,Ż.K. , Homik , Bagiński K, Marszał

Skład Krzydłowice:Mazurkiewicz, Chmurak B, Chmurak D, Lechwar, Polak, Stępień R, Stępień M

BRAMKI

Oldboje:Kaleta 5, Bobkiewicz 3, Nienajadło B. 3, Bagiński 1

Krzydłowice:Lechwar 2,

Mecz pomiędzy Oldbojami a Krzydłowicami zapowiadał się bardzo emocjonująco. W pierwszej rundzie Oldboje wygrali nieznacznie .Po kilku minutach Oldboje wyszli na prowadzenie bo strzale Kalety. W pierwszej połowie mecz jednostronny z dużą przewagą Oldboji co udowodnili zdobyciem 6 bramek  nie tracąc żadnej. Druga połowa tak jak pierwsza to panowanie na boisku Oldboji. Na 5 minut przed końcem meczu wynik brzmiał 10:0.Jednak zachwilę dwa trafienie dla Krzydłowic zaliczył Lechwar. Za chwilę trafił on po raz drugi , Oldboje odpowiedzieli bramką Bagińskiego, wynik brzmiał 11:2. Pod koniec meczu Oldboje strzelili jeszcze 1 bramkę.Wynik końcowy 12:2 dla Oldboji.

[Rozmiar: 26582 bajtów] .

Skład Klayny:Perner Ż.K , Nienajadło Ł., Nienajadło G.Ż.K., Kustosz, , Skowronek Ż.K, Laszczowski, Ruta, Jakubowski

Skład Retków:Sobczyk Ż.K, Wójcik , Krysiak , Janiszewski, Bukała, Kubik, Słowik, Humski